Region Öst

regionostmed kontor i Stockholm, Kista, Uppsala och Gotland.

Presto Brandsäkerhet AB
Box 8034, 141 08 Kungens Kurva
Besöksadress: Storsätragränd 26, Skärholmen
Besökare hänvisas att parkera på kortsidan av Storsätragränd, längst ner söderut på kortsidan av huset. OBS! Platserna är avgiftsbelagda.
Kundtjänst: 010-45 20 000
Fax: 010-45 20 001

Lars
Åqvist
Regionchef

lars.aqvist@presto.se
010-45 20 477

Mikaela
Norrman
Servicechef Norrort

mikaela.norrman@presto.se
010-45 20 499

Joakim
Bergqvist
Servicechef Teknikgrupper &
Rikstekniker

joakim.bergqvist@presto.se
010-45 20 482

Tomi
Ilonen
Servicechef distriktekniker

joakim.bergqvist@presto.se
010-45 20 401

 

Christian
Orellana
Regionsäljare

christian.orellana@presto.se
010-45 20 485

Rasmus
Rapp
Regionsäljare

rasmus.rapp@presto.se
010-45 20 437

Fredrik
Jonsson
Regionsäljare

fredrik.jonsson@presto.se
010-45 20 405

 

Elina
Carlsson
Regionsäljare Uppsala

elina.carlsson@presto.se
010-45 20 431

Andreas
Holmér
Brandskyddskonsult

andreas.holmer@presto.se
010-45 20 494

Joakim
Ohldén
Brandskyddskonsult

joakim.ohlden@presto.se
010-45 20 420

 

Per-Erik
Andersson
Säljare Utbildning

pelle.andersson@presto.se
010-45 20 478

Brandposter / Stigarledningar
Magnus
Pegefelt
Säljare Brandposter / Stigarledningar

magnus.pegefelt@presto.se
010-45 20 029

Anders
Cederholm
Säljare Brandposter / Stigarledningar

anders.cederholm@presto.se
010-45 20 063