Region Stockholm

med kontor i Stockholm, Kista, Uppsala och Gotland.

Presto Brandsäkerhet AB
Box 8034
141 08 KUNGENS KURVA

Besöksadress: Storsätragränd 26, Skärholmen
Besökare hänvisas att parkera på kortsidan av Storsätragränd, längst ner söderut på kortsidan av huset. OBS! Platserna är avgiftsbelagda.

Kundtjänst: 010-45 20 000
Fax: 010-45 20 001


Lars Åqvist

Regionchef
lars.aqvist@presto.se
010-45 20 477

Joakim Bergqvist

Servicechef
Teknikgrupper &
Rikstekniker
joakim.bergqvist@presto.se
010-45 20 482

Tomi Ilonen

Servicechef distriktekniker
tomi.ilonen@presto.se
010-45 20 401

Christian Orellana

District Manager
christian.orellana@presto.se
010-45 20 485

Andreas Holmér

Brandskyddskonsult
andreas.holmer@presto.se
010-45 20 494

Fredrik Jonsson

District Manager
fredrik.jonsson@presto.se
010-45 20 405

Per-Erik Andersson

Säljare
Utbildning
pelle.andersson@presto.se
010-45 20 478

Brandposter / Stigarledningar

Magnus Pegefelt

Säljare
Brandposter / Stigarledningar
magnus.pegefelt@presto.se
010-45 20 029

Anders Cederholm

Säljare
Brandposter / Stigarledningar
anders.cederholm@presto.se
010-45 20 063