Region Syd

regionsydmed kontor i Malmö, Helsingborg, Kristianstad, Ystad och Älmhult.

Presto Brandsäkerhet AB
Stenyxegatan 21 P
213 76  MALMÖ

Kundtjänst: 010-45 20 000

Fax: 010-45 20 001

 


David
Carlsson
Regionchef

david.carlsson@presto.se
010-45 20 300

Henrik
Berg
Servicechef

henrik.berg@presto.se
010-45 20 301

Daniel
Strandh
Affärsområdeschef/Servicechef
Fasta släcksystem, Marin service,
Kökssläcksystem och Punktskydd
Projektsäljare fasta släcksystem
Kristianstadkontoret

daniel.strandh@presto.se
010-45 20 305

 

Lars
Anlander
Projekt- och servicerådgivare
Fasta släcksystem, Marin service,
Kökssläcksystem och Punktskydd

lars.anlander@presto.se
010-45 20 309

Brian
Madsen
Projekt- och servicerådgivare
brandlarm

brian.madsen@presto.se
010-45 20 313

Johan
Sjölin
Projektledare
Fasta släcksystem och brandlarm

johan.sjolin@presto.se
010-45 20 315

 

 

John
Nissander
Arbetsledare
Kökssläcksystem och punktskydd

john.nissander@presto.se
010-45 20 312

Camilla
Mikkelsen
Regionsäljare
Helsingborgkontoret

camilla.mikkelsen@presto.se
010-45 20 304

 Linus
Ernstad
Regionsäljare
Malmökontoret

linus.ernstad@presto.se
010-45 20 302

 

Fredrik
Persson
Brandskyddskonsult

fredrik.persson@presto.se
010-45 20 318

 Michael
Carlsson
Brandskyddskonsult

michael.carlsson@presto.se
010-45 20 308

 Philip
Wallentin
Depå/Verkstad

philip.wallentin@presto.se
010-45 20 321

 

Amanda
Hansson
Utbildningssäljare

amanda.hansson@presto.se
010-45 20 447

Brandposter / Stigarledningar
Magnus
Pegefelt
Säljare Brandposter / Stigarledningar

magnus.pegefelt@presto.se
010-45 20 029

Anders
Cederholm
Säljare Brandposter / Stigarledningar

anders.cederholm@presto.se
010-45 20 063