Region Syd

regionsydmed kontor i Malmö, Helsingborg, Kristianstad, Ystad och Älmhult.

Presto Brandsäkerhet AB
Stenyxegatan 21 P
213 76  MALMÖ

Kundtjänst: 010-45 20 000

Fax: 010-45 20 001

 


David
Carlsson
Regionchef

david.carlsson@presto.se
010-45 20 300

Henrik
Berg
Servicechef

henrik.berg@presto.se
010-45 20 301

Lars
Anlander
Servicechef Fasta Släcksystem

lars.anlander@presto.se
010-45 20 309

 

Camilla
Mikkelsen
Regionsäljare
Helsingborgkontoret

camilla.mikkelsen@presto.se

010-45 20 304

Daniel
Strandh
Regionsäljare
Kristianstadkontoret

daniel.strandh@presto.se

010-45 20 305

 

 Linus
Ernstad
Regionsäljare
Malmökontoret

linus.ernstad@presto.se
010-45 20 302

  Fredrik
Persson
Brandskyddskonsult

fredrik.persson@presto.se
010-45 20 318

 Michael
Carlsson
Brandskyddskonsult

michael.carlsson@presto.se
010-45 20 308

 

 Philip
Wallentin
Depå/Verkstad

philip.wallentin@presto.se
010-45 20 321

 Manuela
Johansson
Behörig ingenjör Brandlarm

manuela.johansson@presto.se
010-45 20 314

 Amanda
Hansson
Utbildningssäljare

amanda.hansson@presto.se
010-45 20 447