Region Väst

regionvastmed kontor i Göteborg och Huskvarna

Presto Brandsäkerhet AB
Datavägen 37
436 32 ASKIM

Kundtjänst: 010-45 20 000
Fax: 010-45 20 001


Lars
Niklasson
tillförordnad Regionchef

Lars.niklasson@presto.se
010-45 20 200

Rickard
Canbro
Servicechef
Fasta släck, Brandlarm,
Marin, Verkstad & Lager

rickard.canbro@presto.se
010-45 20 120

Linda
Weidler
Servicechef

linda.weidler@presto.se
010-45 20 130

 

Magnus
Björkroth
Teamledare Teknikavdelningen

magnus.bjorkroth@presto.se
010-45 20 111

Magnus
Svalin
Account Manager

magnus.svalin@presto.se
010-45 20 145

Josefin
Kühnel
Account Manager

josefin.kuhnel@presto.se
010-45 20 101

 

Jonny
Ramberg
Account manager

jonny.ramberg@presto.se
010-45 20 103

Peter
Dahlgren
Brandskyddskonsult

peter.dahlgren@presto.se
010-45 20 472

Patric
Liljedahl
Arbetsledare Marin Service
Projektsäljare fasta släck

patric.liljedahl@presto.se
010-45 20 121

 

Marcus
Canbro
Projektsäljare Brandlarm

marcus.canbro@presto.se
010-45 20 149

Rasmus
Lannér
Projektledare Brandlarm &
Fasta Släck

rasmus.lanner@presto.se
010-45 20 146

Stefan
Borén
Depåansvarig

stefan.boren@presto.se
010-45 20 123

 

Amanda
Hansson
Utbildningssäljare

amanda.hansson@presto.se
010-45 20 447

Brandposter / Stigarledningar
Magnus
Pegefelt
Säljare Brandposter / Stigarledningar

magnus.pegefelt@presto.se
010-45 20 029

Anders
Cederholm
Säljare Brandposter / Stigarledningar

anders.cederholm@presto.se
010-45 20 063