Region Norrbotten

med kontor i Luleå, Piteå, Gällivare och Kiruna

Presto Brandsäkerhet AB
Nordkalottvägen 14
972 54 Luleå


Andreas Wallström

Regionchef
andreas.wallstrom@presto.se
0920-40 74 07

Magnus Bertzén

Servicechef
Fastighetsbrandskydd
magnus.bertzen@presto.se
0920-40 74 29

Daniel Laestander

Teamleader
Släcksystem
daniel.laestander@presto.se
0920-40 74 09

Niklas Hallman

Projektledare
Släcksystem
niklas.hallman@presto.se
0920-40 74 03

Peter Lundkvist

Projektledare
Släcksystem
peter.lundkvist@presto.se
010-452 01 87

Tommy Norlin

Brandskyddstekniker
Gällivare
tommy.norlin@presto.se
0970-52 27 04

Hans Lindahl

Teamledare Fastighetsbrandskydd
Kiruna
hans.lindahl@presto.se
0980-33 03 32

Pontus Zedig

Brandskyddstekniker
Gällivare
pontus.zedig@presto.se
0970-52 27 02

Anpassa
Den här webbplatsen använder sig av cookies för att ge dig som besökare tillgång till olika funktioner som underlättar ditt användande av webbplatsen.