Region Syd

med kontor i Malmö, Helsingborg, Kristianstad, Ystad och Älmhult.

Presto Brandsäkerhet AB
Bjurögatan 15
211 24  MALMÖ

Kundtjänst: 010-45 20 000
Fax: 010-45 20 001


Rejin Ahmad

Tf Regionchef
rejin.ahmad@presto.se
010-45 20 100

Fredrik Chramer

Servicechef
fredrik.chramer@presto.se
010-45 20 301

Roger Aronsson

Teamleader
Rökluckor och service
roger.aronsson@presto.se
010-45 20 360

Christofer Lasson

Projektsäljare & Projektledare
Gas & Detektion
Kökssläcksystem & Punktskydd
Malmö
Christofer.lasson@presto.se
010-45 77 827

Jonas Johansson

Teamleader
District Manager och Brandskyddskonsult
Malmö
jonas.johansson2@presto.se
010-45 20 360

 Linus Ernstad

District Manager
Malmö
linus.ernstad@presto.se
010-45 20 302

Thomas Nilsson

District Manager
Helsingborg
thomas.nilsson@presto.se
010-45 20 337

Anton Dahl

District Manager
Kristianstad
anton.dahl@presto.se
010-45 20 303

William Aldén

District Manager
Malmö
william.alden@presto.se
010-45 20 307

Thomas Jönsson

Brandskyddskonsult
Utbildare
Malmö
thomas.jonsson@presto.se
010-45 77 829

Sandra Lännerberg

Brandskyddskonsult
Helsingborg
sandra.lannerberg@presto.se
010-45 20 307

Fredrik Persson

Brandskyddskonsult
Malmö
fredrik.persson@presto.se
010-45 20 318

 Michael Carlsson

Brandskyddskonsult
Kristianstad
michael.carlsson@presto.se
010-45 20 308

Brandposter / Stigarledningar

Magnus Pegefelt

Säljare
Brandposter / Stigarledningar
magnus.pegefelt@presto.se
010-45 20 029

Anders Cederholm

Säljare
Brandposter / Stigarledningar
anders.cederholm@presto.se
010-45 20 063

Anpassa
Den här webbplatsen använder sig av cookies för att ge dig som besökare tillgång till olika funktioner som underlättar ditt användande av webbplatsen.