Region Väst

med kontor i Göteborg, Trollhättan, Halmstad och Falkenberg

Presto Brandsäkerhet AB
Datavägen 37
436 32 ASKIM

Kundtjänst: 010-45 20 000
Fax: 010-45 20 001


Daniel Lidenwall

Regionchef
daniel.lidenwall@presto.se
010-45 20 120

Shivan Batifi

Servicechef
Service
Ansvarig Halmstad
shivan.batifi@presto.se
010-45 20 130

Robert Lundberg

Servicechef
Teknik/Rökluckor
Ansvarig Trollhättan
robert.lundberg@presto.se
010-45 77 877

Magnus Björkroth

Teamledare
Teknik/Rökluckor
magnus.bjorkroth@presto.se
010-45 20 111

Niclas Johansson

Servicechef
Säljare
Brandlarm, Gas & Detektion
niclas.johansson@presto.se
010-45 77 878

Martin Erlandsson

Teamledare
Brandlarm Trollhättan
martin.erlandsson@presto.se
010-45 20 151

Alexa Svedberg

Servicechef
Kökssläcksystem, Punktskydd & Marin
Ansvarig Falkenberg
alexa.svedberg@presto.se
010-45 20 404

Patric Liljedahl

Arbetsledare
Marin Service
Projektsäljare fasta släck
patric.liljedahl@presto.se
010-45 20 121

Johan Ahlqvist

Teamledare
Försäljning och Konsult
johan.ahlqvist@presto.se
010-45 77 893

Inge Sahlström

District Manager
inge.sahlstrom@presto.se
010-45 77 891

Daniel Bertilsson

District Manager
daniel.bertilsson@presto.se
010-45 20 143

Josefin Kühnel

District Manager
josefin.kuhnel@presto.se
010-45 20 101

Peter Dahlgren

Brandskyddskonsult
peter.dahlgren@presto.se
010-45 20 472

Carl-Johan Tiberg

District Manager
Systemkonsult PreVision
carljohan.tiberg@presto.se
010-45 20 117

Lena Darell

PreVision Support
lena.darell@presto.se
010-45 77 876

Anna Bolter

Administratör
anna.bolter@presto.se
010-45 77 875

Stefan Borén

Depåansvarig
Göteborg
stefan.boren@presto.se
010-45 20 123

Brandposter / Stigarledningar

Magnus Pegefelt

Säljare
Brandposter / Stigarledningar
magnus.pegefelt@presto.se
010-45 20 029

Anders Cederholm

Säljare
Brandposter / Stigarledningar
anders.cederholm@presto.se
010-45 20 063